49.0055.00 sis. KM

SleepCity voodipesu ja voodilinad on valmistatud 100% pika kiuga kammitud orgaanilisest puuvillast perkal, need linad kiirgavad elegantsi ja vastupidavust, tagades ennenägematu une kvaliteedi.

Hingav kangas säilitab teie kehatemperatuuri ning soodustab igal ööl rahulikku ja taastavat und. Linadel on sametine tekstuur ja märkimisväärne püsivus.

See voodipesukomplekt on valmistatud ainult 100% orgaanilisest perkaalpuuvillast, mis on puhas ja pleegitamata kangas.

Orgaanilise puuvilla valimine on tundliku nahaga inimestele parim valik.

LOODUSLIKE ELEMENTIDE OMALDAV VÄRSKE UNESÕLM

Eelistame täielikult taastuvaid ja looduslikke ressursse, et koostada teile ülima uneelamuse. Need looduskomponendid soodustavad õhuringlust ümber keha, luues ideaalse une keskkonna.

Looduslikud materjalid osutuvad nahaga otsese kontakti puhul mugavamaks ja sobivamaks kui petrokeemiatööstusest saadud materjalid.

SleepCity orgaanilise puuvilla vooditarvete valmistamisel kasutatakse ainult looduslikke materjale nagu siid, puuvill või meriinovill.

Selles keskkonnas soodustatakse loomulikku õhuringlust ja niiskuse reguleerimist – ilma kummi-, polüuretaan- või lateksvahuta.

Niidiloend: 270

Sertifitseeritud orgaaniline puuvill,

Toodetud Saksamaal

Öko-Tex 100 sertifitseeritud

Pleegitamata puuvillane kangas

Hoolikalt käsitsi valmistatud Euroopas

Avasta orgaanilise puuvilla positiivsed omadused:

• Orgaaniline puuvill on kõige turvalisem valik tundliku nahaga inimestele, kuna see läbib keemiliste ainete ja karmide pesuvahendite töötlemist.

• Kanga hingavus eristab orgaanilist puuvilla sünteetilistest materjalidest, mis selle omaduse puudumisel soodustavad hoopis higistamist.

• Imikutele ja lastele kaitseb orgaaniline puuvill nende areneva keha jaoks olulise toksiinidega kokkupuute eest.

• Erinevalt teistest kiududest ei kogune puuvill staatikat. Seetõttu on tolmupeetus või meelitamine minimaalne või praktiliselt olematu.

• Sertifitseeritud orgaaniline puuvill kasvatatakse pestitsiidideta ja insektitsiidideta põldudel.  Puuvillakiudude töötlemine toimub keskkonnasõbralikes tingimustes, ilma kahjulike aineteta.

• Meie orgaanilised puuvillalademed jäävad pleegitamata ja neid ei looda tavapäraselt kasutavate värvainete abil, mis sageli sisaldavad raskemetalle.

• Võrreldes tavalise voodipesuga on orgaanilisest puuvillast voodipesu tavaliselt tugevam ja vastupidavam tänu keemilise töötlemise negatiivsele mõjule kiudude tugevusele.