99.99 sis. KM

Loomulik ilu une abil – Teie naha nooruse allikas

Meie keha puutub iga päev kokku paljude välismõjudega. Meie nahk, juuksed ja küüned täidavad olulisi kehalisi funktsioone ning kaitsevad meid usaldusväärselt kuumuse, valguse, nakkuste ja vigastuste eest. Välised mõjud, nagu ultraviolettkiirgus või meik, mõjutavad meie nahka. Öösel, puhates, uuenevad nahk, juuksed, küüned ja sidekoed ning säilitavad seeläbi oma funktsioonide stabiilsuse ja taastavad oma välimuse.

Teie ilu heaks – esmaklassiline öine ilujook Smartsleep® BEAUTY NIGHT ELIXIR on spetsiaalselt formuleeritud kombinatsioon kõrgeima kvaliteediga 100% merekollageeni hüdrolüsaadist, hüaluroonhappest, koensüüm Q10-st, bambuse ekstraktidest, suurest ränisisaldusest, keramiidide ning muude oluliste vitamiinide ja mineraalide kombinatsioonist. Ainulaadne toitainete koostis toetab Teie nooruslikku ilu seestpoolt.

Mis muudab meie toote unikaalseks.

Smartsleep® BEAUTY NIGHT ELIXIR ei paku mitte ainult iluks vajalikke toitaineid, vaid ka täpselt valitud ja teaduslikult tõestatud kõrgeima kvaliteediga toitaineid, mis aitavad Teie organismil ööune ajal taastuda. Keskendume kõrgeimale kvaliteedile ja kasutame ainult jätkusuutlikult hangitud merekollageeni.

Smartsleep® BEAUTY NIGHT ELIXIR on täies ulatuses valmistatud Saksamaal, kontrollitud tingimustes.

Toode on suhkruvaba, gluteenivaba ja laktoosivaba ning sobib veganitele.

Karbis on 30 joogiampulli.