44.99 sis. KM

Õige padi tervislikuks arenguks!

Õige padi on kosutava une ja tervisliku arengu oluliseks aluseks, eriti laste puhul. Smart® KIDS PILLOW-padjad on oma kuju, suuruse ja materjalide omadustega spetsiaalselt kohandatud laste vajadustele ning pakuvad optimaalseid tugitingimusi rahulikuks ööks.

Tervislik magamisasend aitab vältida lülisamba nihkeid või valusid kaela- ja seljapiirkonnas juba lapsepõlves. Loomuliku ja mugava magamisasendi toetamiseks peaks padja kõrgus, tugevus ja suurus vastama lapse füüsilistele vajadustele.

Erineva kujuga padjakülgede ja ideaalsete tugiomadustega smart® KIDS COMFORT PILLOW tagab mugava lamamisasendi ja toetab pingevaba und.

Smart® KIDS COMFORT PILLOW on spetsiaalselt välja töötatud lastele ja sobib ideaalselt nende konkreetsete magamisharjumuste ja kehasuurusega.

Tänu kvaliteetsele mäluvahule (BASF-i CosyPur®) pakub padi öösel optimaalset tuge ja võimaldab tervislikku kehahoiakut muutuvates magamisasendites magamiseks. Tänu integreeritud õhukanalitele on välditud kuumuse ja niiskuse kogunemine ning võimalik on mõnus magamiskeskkond. Kvaliteetne vaht annab padjale ka kõrge vastupidavuse lestade ja mikroobide vastu, mistõttu on see ideaalne allergikutele ja tundlikele lastele.

Praktiline reisikott muudab padja ideaalseks kaaslaseks järgmistel seiklustel ja võimaldab meie väikestel kosutava ja lapsesõbraliku une ka reisil olles.

Padi sobib lastele vanuses 4-10 aastat.