1,019.002,829.00 sis. KM

TEMPUR Topper Pro Plus on toodetud uue TEMPUR Advanced materjaliga. See mitte ainult ei vetru, vaid kohandub kergesti teie kehaga, keerates külge neelab kattemadrats liigutamisest tekkinud võnked. Võrreldes eelmise mudeliga on see uus TEMPURi pealispind veelgi rõhu vabam. Mõõtmiste järgi pakub TEMPUR Advanced vaht 20% rohkem rõhuvaba tunnetust. See tagab parema vereringe kehas, lõdvestunud lihased ja parima une.

TEMPUR Pro Plus SmartCool kattemadrats on kõrgusega  8 cm ja 10 cm.

Uusima põlvkonna TEMPUR topper on varustatud kliimat reguleeriva ja jaheda SmartCool kattetehnoloogiaga. Seda on kasutatud TEMPURi patjades ja TEMPURi madratsites juba mitu aastat ning see on end aastate jooksul tõestanud. NASA poolt välja töötatud PCM-materjal (faasimuutusmaterjal) on konstrueeritud nii, et see suudab kiiresti üleliigset soojust neelata, säilitada ja vajadusel organismi tagasi lasta. Nii saavutatakse öö jooksul pidev komfortsusele suunatud magamiskliima. See protsess muudab ka katte värskeks ja lahedaks. See kliimat reguleeriv kattekiht mõjutab umbes 30% reguleeritavast magamiskliimast.

Eemaldatav kate tundub imeliselt jahe ja on pestav kuni 60 kraadi juures. See hoiab teie pealmise (ja selle all oleva madratsi) kena, puhta ja hügieenilisena.