1,869.155,599.00 sis. KM

TEMPUR PRO® SmartCool MADRATS

Valmistuge jahedamaks ja kosutavamaks uneks uue TEMPUR Pro® SmartCool™ madratsiga, mis on nüüd parema kohanemisvõimega ja värskendava puudutusega.

Uus TEMPUR® Advanced materjal võimaldab parandada 20%ulatuses* surve leevendavaid omadusi, lisaks veel paremat liikumise pehmendamist ja veelgi paremat sobivust kehakujuga.

Lisaks on kergesti pestavasse QuickRefresh™ kattesse sisseehitatud uuenduslik SmartCool™ tehnoloogia katsudes jahe ja neelab liigse kuumuse, et hoida mugavat temperatuuri.

TEMPUR PRO® TÄIENDATUD MATERJAL

Uus TEMPUR® Advanced materjal on Tempuri seni kõige arenenum materjal. See tagab 20%* suurema survevabastuse, parema liikumise neeldumise ja täpsema sobivuse kui kunagi varem. Miljardid ülitundlikud rakud reageerivad täpselt kehakujuga, kaalu ja kehatemperatuuriga, pakkudes mugavust ja tuge, mis on tõeliselt kosutava une jaoks täiesti uus.

TEMPUR® PRO SMARTCOOL™ PEALISKATE

Meie uuendusliku SmartCool™ tehnoloogiaga madratsi pealiskate tundub puudutamisel jahe, aitab neelata liigset kehasoojust ja hoiab jahedana öö läbi. QuickRefresh™ süsteem võimaldab pealiskatet pesemiseks hõlpsalt eemaldada.

*Põhineb Dan-Foam ApS poolt 2021. aasta veebruarist juulini läbiviidud Tempuri sisetestidel, milles võrreldi Tempur Original materjali Tempur Advanced materjaliga.

TEMPUR® PRO SMARTCOOL™ TUNNETUSED:

JÄIK (FIRM), PEHME (SOFT), KESKMINE (MEDIUM FIRM)