44.99 sis. KM

Tervislik uni kasvamise ajal

Tervislik magamisasend aitab vältida lülisamba nihkeid või valusid kaela- ja seljapiirkonnas juba lapsepõlves. Loomuliku ja mugava magamisasendi toetamiseks peaks padja kõrgus, tugevus ja suurus vastama lapse füüsilistele vajadustele. Ergonoomilise kujuga kaelavarrega smart® KIDS ERGONOMIC PADI stabiliseerib ja leevendab tundlikku lülisamba kaelaosa ning tagab magamise ajal seljasõbraliku kehahoiaku.

Smart® KIDS ERGONOMIC PADI on välja töötatud spetsiaalselt lastele ja selle ergonoomiline kuju on ideaalselt kohandatud vastavalt nende konkreetsetele magamisharjumustele ja kehasuurusele.

Ergonoomilise kaelalaine ja erineva kõrgusega padjakülgedega kvaliteetne mäluvaht (CosyPur® firmalt BASF) pakub ideaalset tuge lülisamba kaelaosale ning soodustab seljasõbralikku kehahoiakut magamise ajal. Smart® KIDS ERGONOMIC PADI on saanud Tervise ja Ergonoomika Instituudi ergonoomilise toote sertifikaadi.

Praktiline reisikott muudab padja ideaalseks kaaslaseks järgmistel seiklustel ja võimaldab meie väikestel kosutava ja lapsesõbraliku une ka reisil olles.

Padi sobib lastele 3-8 aastat.

Lojaalne kaaslane nii päeval kui öösel

Spetsiaalselt valmistatud Coppenrath Verlagi eksklusiivsete motiividega padjapüürid muudavad KIDS PILLOWS mitte ainult mugavaks padjaks, vaid ka emotsionaalseks kaaslaseks nii igapäevaelus kui öösel. Iga KIDS PADJA saab seetõttu ruumi säästmiseks kokku rullida ja vetthülgavas kaitsekattes kaasa võtta igale reisile, ükskõik kui seiklusrikkale reisile.

Padjapüürid leiad Laste patjade osakonnast.