299.00 sis. KM

UUS!!! MAGADES NOOREKS!
Hüaluroonhappega pidžaamapüksid ja topp, ülipehmed ja elastsed, ideaalsed magades kandmiseks.

Valmistatud eksklusiivsest lõngast (nagu kõik tooted Yaluronica sarjast), mida regulaarselt igal õhtul kanda, annab see nahale niisutava toime, vähendab reite ja puusade ümbermõõtu, parandab naha elastsust ja leevendab naha vananemise märke.

Hüaluroonhape esineb inimkehas  ja seda toodavad fibroblastid, mis on rakud, mis niisutavad nahakudesid , andes neile tugevuse ja elastsuse.
Hüaluroonhape on glükoosaminoglükaanide perekonda kuuluv biopolümeer ja seda võib eriti leida naha rakkudevahelises maatriksis, aga ka epidermises. Hüaluroonhappe kogus kehas aga aja jooksul väheneb, põhjustades naha vananemist, kortse ja elastsuse kadu .

Yaluronica® rõivaste valmistamiseks kasutatud Yaluronica® lõngas sisalduv hüaluroonhape tungib tänu oma molekulaarstruktuurile sügavale epidermisesse. On tõestatud, et väikestel hüaluroonhappemolekulidel on oluliselt suurem naha tungimise määr kui suurema molekulmassiga molekulidel. Lisaks on uuringud näidanud, et need väikesed molekulid võivad tungida  nahakihtidesse , toimides seeläbi sügavalt.

Yaluronica ® rõivaste valmistamiseks kasutatav kiudkangas sisaldab 24-karaadiseid kulla nanoosakesi (nanomeetriliste mõõtmetega osakesi).

See on maailmas esimene ja ainus lõng, mis kasutab hüaluroonhappe ja kulla kombinatsiooni, kasutades seeläbi ära selle metalli ainulaadseid omadusi. Kuld on väärismetall, kõige stabiilsem ja bioühilduv materjal. Seda kasutatakse tõhusalt meditsiinis ja dermatoloogias . Eelkõige on Yaluronica® rõivaste valmistamiseks kasutatavas Yaluronica® lõngas sisalduvatel kulla nanoosakestel kaks tõestatud toimet:
– toimib kandjana
– lõdvestab ja valmistab nahakoe ette hüaluroonhappe vastuvõtmiseks.

 

PESKE TOODET ERALDI, ÄRGE PESKE KOOS TEISTE RIIETEGA.

Suurus:  SM, L-XL, XXL

Värv: must, valge (elevandiluu)

Pakend: 1 komplekt ilusas pakendis